دستگاه دوخت

تماس با ما

تولید کننده  پک با بهترین ابزار و وسایل موجود در بازار به تولید دستگاه دوخت بی نظیری دست یافته که قابلیت دوخت انواع بسته ها را داشته.

صادرکنندگان

ویژگی های
ویژگی های  پکبرای بسته بندی انواع بسته های پزشکی و بهداشتی نیاز به  پک است. دستگاه دوخت وی پک دارای قابلیت های بسیار زیادی است این دستگاه محصولی برقی بوده که قادر به دوخت درب بسته هاست

و از ویژگی های این ابزار می توان به این نکته اشاره کرد که اندازه دوختی

قابل کنترل دارد یعنی شما به خواست خود می توانی دوخت را از سر بسته مشخص و سپس از دستگاه استفاده کنید استفاده از این نوع دستگاه کاملا با آرامش صورت می گیرد چون دستگاه به هیچ وجه وقت کار صدایی ندارد.

دما در این دستگاه کاملا قابلیت تنظیم دارد یعنی بسته به ضخامتی که بسته شما دارد می توان برای ضخامت کمتر دما را روی حالت کم تنظیم و برای دوخت کیسه یا بسته کلفت از دمای زیاد دستگاه استفاده می کنیم.

دوختی که این دستگاه ایجاد می کند بسیار قابل اعتماد و محکم است و بعد از استفاده دوخت می توانید با خیال راحت و مطمئن بسته را کنار و اعتماد داشته باشید که دوخت هرگز باز نمی شود.

صادرکنندگان وی پک این دستگاه کارآمد را در انواع مختلف با بهره برداری از بهترین وسایل و برترین تکنولوژی روز ساخته تا در اختیار هر مصرف کننده خارجی که تمایل داشته باشد بگذارد.

جدیدترین قیمت

جدیدترین قیمت دستگاه دوخت وی پکتولید کنندگان دستگاه وی پک با در اختیار داشتن بهترین متخصصان علم روز الکترونیک و بهترین دستگاه های تولیدی و بهرمندی از بهترین لوازم موجود در بازار به تولید دستگاه وی پک پرداخته اند که دارای

مصرف کننده داخلی فراوانی بوده است و متقاضیان بسیار خارجی هم دارد پس وقتی متقاضی برای کالایی زیاد باشد تولید کننده باید سعی کند که بازار داخلی و خارجی را به بهترین شکل تغذیه کرده تا کمبودی احساس نشود.

قیمت وی پک با وجود قابلیت های بسیار زیادی که دارد قیمتی بسیار عالی و منصفانه

بوده که همه می توانند از آن استفاده کنند ولی تهیه این وسیله به صورت مستقیم از خود تولید کننده می تواند برای مصرف کننده بسیار مقرون به صرفه تر باشد.

به این ترتیب مصرف کننده می تواند با خرید بی واسطه این کالا را ارزانتر تهیه کند.

 

تیغه گیوتین